Programma 2019

Overzicht programma 2019 (wijzigingen zijn nog mogelijk)

Klik HIER voor meer info de workshops en -gevers.

DONDERDAG 29 augustus

  • 10u00 AANKOMEN EN SLAAPPLAATS INSTALLEREN
  • 12u00 LUNCH
  • 12u30 PITCH 1
  • 13u00 OPENINGSCEREMONIE
  • 15u00 WORKSHOPRONDE 1
    • WS 1 Bosbeheer met handwerktuigen (Nobby)
    • WS 2 Ontmoet je krachtdier (Daan)
    • WS 3 Tibetan Wisdom Sword (Gert D.)
    • WS 4 Body Harmonics (Jens)
    • WS 5 Kookvuren bouwen èn erop koken (Gerard)
    • WS 6 Verbindende communicatie: taal geven aan wat leeft in mij en jou (Niki)
    • WS 7 Ontdek je levensmissie: werken met archetypes – bevrijd je potentieel (Peter)
  • 17u30 VRIJE TIJD
  • 18u00 SHARING CIRCLE 1
  • 19u15 DINER
  • 19u45 PITCH 2
  • 20u30 WORKSHOPRONDE 2
    • WS 1 Omgaan met grenzen (Gert L.)
    • WS 2 Wie is ik? De sleutel tot het gehele universum (Bert)
    • WS 3 Hoeders van de Aarde. (Carlos)
    • WS 4 Wuotes Heir (Stefaan L)
    • WS 5 Riding the Dragon (Marold)
    • WS 6 Mannen en seksualiteit (Jean-Pierre P.)
    • WS 7 Man, ga ervoor staan.
      Wàt heb jij te vertellen en hóe doe je dat?
       (Eric VG.)
  • 23u00 SAMEN ZIJN AAN HET HEILIG VUUR OF CENTRALE VUUR NAAR KEUZE
  • 23u30 GOOD NIGHT

VRIJDAG 30 augustus

  • 07u00 OCHTEND WORKSHOPS
    • WS 1 OchtendVuurcirkel (Christophe D.)
    • WS 2 Bron ritueel Shiva Lingam (Gert D.)
  • 08u00 ONTBIJT
  • 08u30 PITCH 3
  • 08u30 WS 1Temascals (zweethut) (Yves)
  • 09u30 WORKSHOPRONDE 3
    • WS 1 Zaadcel, de kern van de mannelijke energie
    • WS 2 Taiko workshop (Steven C.)
    • WS 3 Bewuste Relaties (Steve V.)
    • WS 4 Wat ik eigenlijk wou zeggen… (Niki)
    • WS 5 Indalen in man zijn via seksualiteit. (Erik D.)
    • WS 6 Maori Wisdom 1 (Toroa Maori Elder)
    • WS 7 Let’s talk about Porno (Marold)
  • 12u00 VRIJE TIJD
  • 12u30 LUNCH
  • 13u00 PITCH 4
  • 13u30 VRIJE TIJD
  • 14u30 WORKSHOPRONDE 4
    • WS 1 Woede! WoW of Walgelijk? (Mark VB)
    • WS 2 Loslaten, hoe doe je dat? (Dennis)
    • WS 3 Ancient Running People (Jens)
    • WS 4 Vluchten hoeft niet meer: glasloopceremonie (Pieter)
    • WS 5 Wildeman Krachtdans met Schelp (Jeroen)
    • WS 6 De oerkracht van het ritme (Gerard)
    • WS 7 Uit de ban van de moeder naar de toestemming van vader, grootvaders en de voorvaders (Odilon)
    • WS 8 Freeze, Flight & Fight Club. (Martin)
  • 17u00 PAUZE
  • 17u30 SHARING CIRCLES
  • 18u45 DINER
  • 19u15 PITCH 5
  • 20u30 WORKSHOPRONDE 5
    • WS 1 Rebirthing (Steve V.)
    • WS 2 Inner-Vibes klankreis (Emmanuel VDP)
    • WS 3 Ecstatic Dance (Joris)
    • WS 4 Innerlijke vrouw / Kali (Bastiaan)
    • WS 5 + 6 + 7 + 8 Open aanbod
  • 22u00 Touching Sound (Frank en Eric)
    of rustig aan het vuur

    • 23u00 WS 9 Brotherhood Soundjourney (Dieter) tot 01u00
  • 00u00 GOOD NIGHT

ZATERDAG 31 augustus

  • 07u00 OCHTEND WORKSHOPS
    • WS 1 Meditatie in beweging, in de natuur naar de innerlijke natuur. (Gerard)
    • WS 2 Ojos de Dios/Geluksbrengers maken verbonden met de Elementen van het Leven. (Carlos)
  • 08u00 ONTBIJT
  • 08u30 PITCH 6
  • 08u30 Temascals (zweethut) (Yves)
  • 09u30 WORKSHOPRONDE 6
    • WS 1 Maori Wisdom 2 (Toroa Maori Elder)
    • WS 2 Man-man, foei-foei of fijn-fijn? (Rene)
    • WS 3 Familieopstellingen (mannenlijn) (Christophe)
    • WS 4 BIODANZA “De Kracht van Liefde” (Hans)
    • WS 5 Erken – Beslis – Laat Los (Mark)
    • WS 6 Intimiteit en overgave (Nobby)
    • WS 7 Emotioneel lichaamswerk (Jean-Pierre P.)
  • 12u00 LUNCH
  • 12u30 PITCH 7 + 8
  • 13u00 VRIJE TIJD
  • 14u00 WORKSHOPRONDE 7
    • WS 1 Ontdek je levensmissie: werken met archetypes – bevrijd je potentieel (Peter)
    • WS 2 God als man (Odilon)
    • WS 3 Geboortekanaal (Ron)
    • WS 4 Conscious Male Sexuality (Erik DC)
    • WS 5 Taiko workshop (Steven C.)
    • WS 6 Cirkel van de 4 archetypen (Koning, Krijger, Magiër, Minnaar) (Tom, Jean-Pierre, Erik, Geert)
    • WS 7 Freeze, Flight & Fight Club. (Martin)
  • 16u30 PAUZE
  • 16u45 SHARING CIRCLES
  • 18u00 DINER
  • 19u30 VUURLOOP (Yves)
  • WORKSHOPRONDE 8
    • WS 1 Orsedd tân – Vuurtroon (Stefaan)
    • WS 2 Sterven om opnieuw geboren te worden (Hans V.)
    • WS 3 Mankind Project: Cirkel van de 4 archetypen (Koning, Krijger, Magiër, Minnaar) (Tom, Jean-Pierre, Erik, Geert)
    • WS 4 Vluchten hoeft niet meer: glasloopceremonie (Pieter)
  • 22u00 DANSFEEST MET DJ PETER EN JORIS
    of rustig aan het vuur
  • 00u00 GOOD NIGHT

ZONDAG 1 september

  • 07u00 MEDITATIE (Peter/Tim)
  • 08u00 ONTBIJT
  • 08u30 PITCH 9
  • 09u30 WORKSHOPRONDE 9
    • WS 1 Aanraking in broederschap (Gert L.)
    • WS 2 Voces Hermanos (Dieter)
    • WS 3 Bodyflow (Jan)
    • WS 4 Wie is ik? De sleutel tot het gehele universum (Bert)
    • WS 5 Kundalini Yoga – Mastering your domain (Erik H.)
    • WS 6 Leren leven op je emotionele kompas (Stefan)
    • WS 7 Despacho Ceremonie (Bastiaan)
  • 12u00 VRIJ
  • 12u30 LUNCH
  • 13u30 SLOT SHARING CIRCLES
  • 15u00 SLOTRITUEEL
  • 16u00 EINDE en tot ziens op Mannenfestival 2020 🙂

 

Bestel hier reeds je ticket

Is je ticket reeds uitverkocht? Mail ons